Переваги зміни постачальника

Зниження ціни на поставку  електроенергії. ТОВ «ГК «Укренергоресурс» має можливість поставки електроенергії за зниженими цінами, що позитивним чином відіб'ється на економічному стані споживача електроенергії.

2. Проведення незалежного аудиту тарифів на поставку електроенергії від колишнього постачальника. ТОВ «ГК «Укренергоресурс» перед укладанням договорів на поставку електроенергії робить аудит діючих умов закупівлі електроенергії у попереднього постачальника, в результаті якого можуть бути виявлені додаткові резерви зниження вартості закуповуваної електроенергії.

3. Гнучкі умови по оплаті штрафів і пені. ТОВ «ГК «Укренергоресурс» обумовлює ​​в індивідуальному порядку застосування пені, та її величини.

4. Гнучкі умови по обмеженню електропостачання у випадках несплати за спожиту електроенергію. У разі несплати за поставлену електроенергію постачальник (обленерго) може використати обмеження подачі електроенергії споживачам (відключення), що ще більше послаблює фінансовий стан споживачів електроенергії. При закупівлі електроенергії у ТОВ «ГК «Укренергоресурс», умови зміни графіків платежів за електроенергію також можуть обумовлюватися в індивідуальному порядку

5. Удосконалення діючої системи обліку електроенергії. Для закупівель електроенергії у ТОВ «ГК «Укренергоресурс» потрібна сучасна система обліку електроенергії. За домовленістю ТОВ «ГК «Укренергоресурс» може проводити співфінансування робіт з модернізації систем обліку електроенергії об'єктів споживача.

6. Можливість отримання відстрочок платежів за спожиту електроенергію. Якщо у постачальника (обленерго) графік платежів має жорсткі дати, і передбачає авансування споживаної електроенергії, то умови оплати електроенергії у ТОВ «ГК «Укренергоресурс» більш гнучкі і обговорюються на етапі укладання договору енергопостачання.

7. Правова підтримка процесів енергопостачання. Процес енергопостачання будь-якої юридичної особи стикається зі спірними питаннями з суміжними організаціями. ТОВ «ГК «Укренергоресурс» надає консультативну допомогу у вирішенні правових питаннь, що виникають у споживачів електроенергії.

8. Отримання переваг, не пов'язаних з постачанням електроенергії. ТОВ «ГК «Укренергоресурс» в рамках реалізації гнучкої конкурентної політики пропонує споживачам електроенергії додаткові сервіси, не пов'язані з постачанням електроенергії. Серед подібних сервісів може бути навчання персоналу споживача питанням енергозбереження, експертна участь в розробці програм модернізації і технічного переобладнання, що реалізується на підприємствах.

9. Гнучкість у вирішенні оперативних питань. Досвід роботи з постачальником (обленерго) показує відсутність гнучкості і швидкості в рішенні оперативних питань часто виникають у споживачів електроенергії. Серед таких питань можуть бути: видача первинних бухгалтерських документів в дати, зручні для споживача електроенергії, питання узгодження і зміни технічної та договірної документації, підвищення якості електропостачання.

Це основні переваги зміни постачальника електроенергії на ТОВ «ГК «Укренергоресурс», при цьому перелік переваг далеко не вичерпаний. Для кожного споживача електроенергії є важливим виконання регулярного аналізу пропозицій від електропостачальників. Аналіз пропозицій дозволяє визначити актуальні напрямки отримання економії за споживану електроенергію і визначити сучасні тренди в області енергопостачання. ТОВ «ГК «Укренергоресурс» зможе надати вам повний спектр послуг для довгострокового співробітництва. За додатковою інформацією звертайтеся за номером: +380 50 921 7998, +380 542 653 304 або пишіть нам на пошту gk-ukrenergoresource@ukr.net або gcukrenergoresource@gmail.com